SPECJALIŚCI OD TYMBARKU
Logo szkoly

SPECJALIŚCI OD TYMBARKU

zdjcie u-8

 

Ruszyły eliminacje powiatowe do przyszłorocznego finału Ogólnopolskiego Turnieju Z Podwórka Na Stadion O Puchar Tymbarku, które były rozgrywane w kategoriach wiekowych U-8, U-10, U-12. Kolejny raz w finałach powiatowych nie mieli sobie równych młodzi piłkarze UKS Baszta Wałbrzych w komplecie trzech drużyn awansując do przyszłorocznego finału dolnośląskiego na boiskach w Świdnicy. W tegorocznych finałach Baszta zajęła drugie miejsce w kategorii U-10, trzecie miejsce w kategorii U-8. Pomimo ostrego naporu przeciwnych drużyn udało się Baszcie obronić pozycję liderów na własnym podwórku. W tym roku o krok od występu na Stadionie Narodowym była drużyna U-10 zajmując drugie miejsce. Należy sobie życzyć żeby drużyny UKS Baszta Wałbrzych w przyszłym roku walczyły o wyjazd na Stadion Narodowy.

 

u10tym16

Tabele

Składy drużyn:
U-8
Bartłomiej Dudzik, Tomasz Szczepaniak, Jakub Staniec, Tomasz Lisowski, Julian Popiel, Natan Dudek, Marcin Strzelec, Piotr Gawlik, Demarkus Białek

U-10
Dawid Szczepański, Jakub Jaroszewski, Bartosz Michalkiewicz, Bartosz Marszałek, Oskar Gołuch, Bartosz Miernik, Mikołaj Kaźmierski, Hubert Korościk, Jarosław Moszowski, Bartłomiej Pawłowski.

U-12
Krzysztof Jowik, Tymoteusz Śliwakowski, Oktawian Greiner, Adam Czornij, Szymon Marczuk, Mateusz Sławiński, Radosław Juś, Mikołaj Pers, Bartosz Brzuzy, Krzysztof Berezowski, Trener Marek Figurski.

 

 

 

 

 

 

 

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis