MISTRZOSTWA WAŁBRZYCHA W SZACHACH
Logo szkoly

MISTRZOSTWA WAŁBRZYCHA W SZACHACH

Dnia 15.11.2014 roku (sobota) odbyły się Otwarte Mistrzostwa Wałbrzycha w szachach, które rozegrane zostały w Parku Wielokulturowym - Stara Kopalnia. Celem rozgrywek było nawiązanie sportowej rywalizacji wśród dorosłych i dzieci, oraz uczczenie pamięci wieloletniego wałbrzyskiego działacza szachowego - Mariana Pyrzyńskiego. W zawodach wystartowali uczniowie naszej szkoły: Maria Szełemej, Krzysztof Matyka, Zofia Malcher, Szymon Mielczarek, Aleksander Wilk, Paulina Nowak, Jakub Matyka, Bartosz Smukowski, Marcin Marahs, Hubert Barylski, Remigiusz Sosulski. Wszystkim naszym zawodnikom serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników. Szczegółowe wyniki na stronie: http://chessarbiter.com/turnieje/2014/ti_4789/results.html?l=pl&tb=10_  

Artykuł z turnieju szachowego: www.walbrzyszek.com

(HR)

 

 

 

 

 

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis