III MIEJSCE SP 26
Logo szkoly

III MIEJSCE SP 26

Dnia 26.03.2015 w Ścinawce Średniej odbyły się Szachowe Zawody Międzyszkolne - strefa wałbrzyska. Reprezentacja naszej szkoły podstawowej w składzie: B. SMUKOWSKI, J. MATYKA, Sz. MIELCZAREK, W. KACZOR (która w pierwszym etapie - 19.03.2015 wywalczyła I miejsce w Wałbrzychu - przyp.) tutaj zajęła III miejsce na 10 startujących drużyn. Jest to bardzo dobry wynik i ogromny sukces dla naszej szkoły. Jednak apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego w przyszłym roku postaramy się zająć miejsce w pierwszej dwójce, ponieważ tylko dwie pierwsze drużyny awansują do etapu wojewódzkiego. Serdecznie GRATULUJĘ zawodnikom świetnej gry oraz uzyskania dobrego wyniku w turnieju. Życzę dalszych sukcesów. (Hanna Rychlik)

Wyniki Turnieju


Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis