TURNIEJ TOWARZYSKI
Logo szkoly

TURNIEJ TOWARZYSKI

We wtorek 2.06.2015 mieliśmy okazję zagrać w szachowym turnieju towarzyskim organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 28 w Wałbrzychu. Zawody odbyły się popołudniu -  impreza rozpoczęła się o godzinie 16:30. Na początku były przemówienia, prezentacje oraz występy uczniów z tej szkoły. Następnie uczniowie zagrali po trzy partie szachowe, z których każda musiała zostać roztrzygnięta w ciągu 20 minut. Mecze rozgrywane były pomiędzy 4-osobowymi reprezentacjami szkół w trzech kategoriach:

  • 1 klasy SP
  • 2-3 klasy SP 
  • 4-6 klasy SP.  

Naszą szkołę w trzech kategoriach reprezentowali nastepujący uczniowie: B. Smukowski, J. Matyka, A. Wilk, Z. Malcher, K. Matyka, K. Popiel, J. Dawiec, P. Nowak, J. Perkowski. Wszystkim serdecznie dziękujemy za dobrą zabawę (Hanna Rychlik).

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis