INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY 2015
Logo szkoly

INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY 2015

W środę 9 grudnia 2015 roku odbył się w naszej szkole Szachowy Turniej Integracyjny o Puchar Dyrektora Szkoły. W turnieju wzięło udział 12 uczniów. Turniej posędziował Pan Łukasz Zawadzki. Wszyscy uczestnicy otrzymali puchary lub medale (w zależności od zajętych miejsc) oraz nagrody rzeczowe. Impreza ta jest corocznie organizowana w ramach Obchodów Dni Integracji. Wszystkim uczestnikom gratulujemy pięknej gry!!! (HR)

Wyniki:

W kalsyfikacji ogólnej:

I miejsce zajął Aleksander Wilk

II miejsce Remigiusz Sosulski

III miejsce Jakub Dawiec

W klasyfikacji dziewcząt:

I miejsce Zofia Malcher

II miejsce Martyna Stasiak

III miejsce Weronika Wall

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis