MISTRZOSTWA SZKOŁY W SZACHACH 2016

MISTRZOSTWA SZKOŁY W SZACHACH 2016

W środę 2 marca 2016 roku odbyły się w naszej szkole MISTRZOSTWA SZKOŁY W SZACHACH.

Frekwencja dopisała - w imprezie wzięło udział 43 uczniów. Najbardziej cieszy fakt, że szachy w naszej szkole prężnie się rozwijają i zainteresowanie tą dyscypliną stale rośnie. W tym roku w Mistrzostwach wzięło udział wielu Początkujących Szachistów, którzy odnotowali na nich pierwsze zwycięstwa w swojej "karierze". Ich sukcsy bardzo nas cieszą.

Zawody zostały rozegrane systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund, tempem 15' na zawodnika. Turniej sędziował Pan Łukasz Zawadzki. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymali medale.

Wszystkim Uczestnikom pragniemy serdecznie podziękować za wzięcie udziału w zawodach oraz za rozegranie pięknych partii. Życzymy Wam kolejnych sukcesów szachowych:)

(Hanna Rychlik)

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wynikami.

CHŁOPCY   DZIEWCZĘTA

1. WILK Aleksander      1. KOWALSKA Agata