FINAŁ STREFY WAŁBRZYSKIEJ GIMNAZJADY MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - SZACHY 2015/2016
Logo szkoly

FINAŁ STREFY WAŁBRZYSKIEJ GIMNAZJADY MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - SZACHY 2015/2016

 

W czwartek 7 kwietnia 2016 roku nasza szachowa reprezentacja Gimnazjum wzięła udział w FINALE STREFY WAŁBRZYSKIEJ GIMNAZJADY MŁODZIEŻY SZKOLNEJ w Żarowie. Nasza drużyna w składzie: J. Matyka, A. Wilk, Sz. Mielczarek, A. Kowalska zajęła III miejsce na 9 startujących drużyn w zawodach. Jest to duży sukces dla naszej szkoły.

Zabrakło nam odrobinę szczęścia, aby awansować do rozgrywek na szczeblu dolnośląskim. Pamiętajmy jednak, że "Niecierpliwość jest wrogiem myślenia" - jak mawiał arcymistrz Georg Koltanowski, a rzetelna i systematyczna praca przyniesie naszym szachistom wymarzone sukcesy.

Cieszy jednak fakt, że nasi uczniowie coraz precyzyjniej grają swoje partie szachowe i tym samym podnoszą poprzeczkę w zawodach międzyszkolnych (opiekun Hanna Rychlik).

 

Nasz zawodnik Aleksander Wilk zdobył 6 punktów w turnieju i wywalczył II miejsce w klasyfikacji indywidualnej na II szachownicy - GRATULUJEMY!!!

 

 

ZAPRASZAMY do zapoznania się z wynikami: Wyniki Turnieju

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis