GRAND PRIX Ziemi Kłodzkiej
Logo szkoly

GRAND PRIX Ziemi Kłodzkiej

W ostatnią sobotę kwietnia (30.04.2016) został rozegrany turniej szachowy w Ścinawce Średniej z cyklu GRAND PRIX Ziemi Kłodzkiej.

W turnieju wystartowało dwóch naszych uczniów: Jakub Matyka i Aleksander Wilk (uczniowie klasy Ia Gimnazjum). Pierwszy z nich uzyksując 4,5 pkt/9pkt zajął wysokie 9 miejsce w klasyfikacji generalnej. Aleksander Wilk z wynikiem 4 pkt zajął 14 miejsce. Tym wynikiem Olek uzyskał ranking III kategorii. Niestety tempo gry uniemożliwiło wypełnienie norm na kategorię, ale jest to dobry prognostyk dla naszego zawodnika.

W turnieju wystartowało 42 zawodników.

Serdecznie Gratulujemy uzyskanych wysokich wyników:) (HR)

Wyniki Turnieju

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis