Podziękowania z serc płynące...
Logo szkoly

Podziękowania z serc płynące...

podziękowanie w Marii

Już po raz dziewiąty w Hotelu Restauracji Maria w Wałbrzychu, dnia 24 grudnia o godzinie 12.00 odbyła się Miejska Wigilia dla samotnych i najbardziej potrzebujących wałbrzyszan, jak i mieszkańców naszego powiatu. Na to szczególne wydarzenie zostało zaproszonych w tym roku około 2 200 osób.

Każdy, kto pojawił się tego dnia na Wigilii, został serdecznie ugoszczony, w myśl jednej z najpiękniejszych polskich tradycji. A wszystko to po to, aby nikt nie spędził tego wyjątkowego dnia w samotności.

Doskonale wiemy ile pracy i energii potrzeba, aby sprostać wszystkim zadaniom przy organizacji takiego wydarzenia. Dlatego słowa wdzięczności za pełną profesjonalizmu współpracę przy organizacji Wigilii kierujemy do wolontariuszy z Klubu Ośmiu Młodzieżowego Wolontariatu: Oli Gołdyn, Madzi Adamczyk, Krzysztofa Brzyskiego, Krzysztofa Sęczyka , Kornelii Pietrzak , Weroniki Ritter, Pauliny Marcińczyk i Emilii S.
Za ogromne serce, wrażliwość oraz zaangażowanie dziękują organizatorzy:
ks. Jerzy Osoliński, Dorota Barańska, Daniel Sip i Katarzyna Izabella Mrzygłocka oraz pisząca te słowa Renata Wierzbicka. IW
ag

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis