WIĘCEJ SZCZĘŚCIA JEST W DAWANIU NIŻ BRANIU
Logo szkoly

WIĘCEJ SZCZĘŚCIA JEST W DAWANIU NIŻ BRANIU

Idea wysyłania paczek świątecznych jest znana na całym świecie i kontynuowana od wielu lat. Są one iskierką radości i nadziei. Dziś my zatroszczyliśmy się o innych i przygotowaliśmy prezenty dla dzieci zagrożonych ubóstwem w Rumunii, Ukrainie i Białorusi.

Dziękujemy klasom IV A , IV E , V B, VC, V D, V E, VI C , klasom gimnazjalnym: I A, I D, I E, II A, II C, II D, II E, III A, III B , III F za spakowanie do 29 paczek pięknych prezentów. Na miano „Wielkich serc” zasługują uczniowie klasy: IV E – przygotowali oni cztery paczki oraz uczniowie IV A, V E, VI , które obdarowały aż po troje dzieci.
Akcja „Prezent pod choinkę” to pokazanie drugiemu człowiekowi, że można coś więcej osiągnąć. To taka forma mobilizacji do poszukiwania lepszego świata. Organizatorkami akcji były opiekunki Klubu Ośmiu Młodzieżowego Wolontariatu panie: Iwona Wawrzyniak i Danuta Petters. ag

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis