Wizyta w Domu Małego Dziecka
Logo szkoly

Wizyta w Domu Małego Dziecka

Dnia 17 grudnia 2012 roku członkowie wolontariatu PSP nr 26 złożyli przedświąteczną wizytę w Domu Małego Dziecka w Wałbrzychu.  Osiem wolontariuszek: Karolina Pszeniczka, Żaneta Rykowska i Natalia Walczak z klasy 6d oraz Dorota Bułat, Julita Dul, Zuzanna Puziak,  Alicja Lichorobiec i Ola Wańdoch z klasy 5d pod opieką pań Joanny Madejczyk i Marzeny Hrycek zawiozło dary, a także spędziło kilka  godzin na zabawie z wychowankami placówki. Wizyta była bardzo udana. Na zawiezione prezenty składały się artykuły kosmetyczno-  higieniczne dla dzieci i niemowląt, które zostały zakupione z pieniędzy zarobionych przez naszych wolontariuszy przez cały semestr, a pochodzących głównie ze sprzedaży ciast, jabłek itp. Zebranie takiej sumy nie byłoby możliwe bez pomocy wszystkich kupujących nasze  produkty, którym serdecznie dziękujemy w imieniu wolontariatu oraz obdarowanych dzieci. Dyrekcja i pracownicy Domu Małego Dziecka  bardzo ucieszyli się z naszej wizyty, dlatego planujemy kolejną - tuż przed Dniem Dziecka. Mamy nadzieję, że dzięki pomocy uczniów  naszej szkoły, znów bedziemy mogli zawieźć wspaniałe podarunki.

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis