ZIELONA SZKOŁA 2018

Wyjazd do Łukęcina 10-18maja 2018, koszt 700zł.

W ramach umowy Osrodek WRZOS gwarantuje: 4 posiłki dziennie, zajęcia sportowe, dyskoteki, ogniska integracyjne.

Przejazd autokarem.

Wpłat należy dokonywać na konto bankowe: STOWARZYSZENIE "BEZ BARIER" ul.Palisadowa 48; 58-316 Wałbrzych 67 1500 1764 1217 6006 8065 0000

W tytule wpłaty proszę podać: imię i nazwisko dziecka, klasę SP lub Gimnazjum, numer raty.

Raty:

I 200zł do 26 lutego - w przypadku rezygnacji z wyjazdu z przyczyn inne niż losowe, kwota ie podlega zwrotowi;

II 250zł do 28 marca,

III 250 zł do 28 kwietnia. DT

ag

BRAWO SZYMON

zDolny Ślązak Gimnazjalista
Brawo Szymon!

Szymon Kłapiński uczeń klasy III a został laureatem etapu wojewódzkiego zDolnego Ślązaka z geografii ( op. Ewa Łukaszewicz). GRATULUJEMY!!!

ZDOLNY ŚLĄZAK SZYMON

zDolny Ślązak logo niebieskie

Miło nam poinformować o sukcesie ucznia klasy 3a gimnazjum Szymona Kłapińskiego w konkursie zDolny Ślązak Gimnazjalista. Otóż Szymon został laureatem etapu wojewódzkiego zDolnego Ślązaka z historii (op. Grzegorz Marszałek) i biologii (op. Danuta Naworska). Bardzo dobrze spisał się również uczeń klasy 3 a gimnazjum Szymon Mielczarek, który został finalistą etapu wojewódzkiego zDolnego Ślązaka z historii (op. Grzegorz Marszałek).
Obu Szymonom i ich opiekunom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Będziemy mocno trzymać kciuki, za pomyślne wyniki Szymona Kłapińskiego ze zDolnego Ślązaka z geografii i chemii! GM

ag

URATOWALI PSIAKA !!!

zdjcie od ula

Wczoraj, w niedzielę na osiedlu Podzamcze dwóch uczniów klasy III E gimnazjum, Piotr Kryspin i Michał Lisicki znalazło zziębniętego i głodnego psa. Chłopcy nakarmili zwierzaka i zadzwonili po pomoc do Straży Miejskiej. Po niespełna godzinie psiak został odwieziony do schroniska. Jednocześnie inni uczniowie tej samej klasy zamieścili na Facebooku informację dla właściciela i  ewentualny apel o przygarnięcie czworonoga. Dzięki tak szybkiej akcji po kilku godzinach znalazł się właściciel - jak się okazało - małego uciekiniera.

Serdecznie gratulujemy uczniom klasy III E tej godnej najwyższej pochwaly postawy, którą udowodnili, że mają wielkie serce dla zwierząt i nie przejdą obojętnie obok ich krzywdy (UW)