Oddział przedszkolny
Logo szkoly

Oddział przedszkolny

SPARTAKIADA PRZEDSZKOLAKA

W piątek 27 kwietnia gościliśmy dzieci z najstarszych grup przedszkolnych z zaprzyjaźnionych placówek. Sportowe zabawy dały możliwość sprawdzenia wiosennej kondycji dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 14, Przedszkola STOKROTKA, Przedszkola MAŁGOSIA, Przedszkola OLIMPIJCZYK, Przedszkola BAJKOLANDIA oraz naszego Oddziału Przedszkolnego. Przedszkolaki wspaniale poradziły sobie ze wszystkimi konkurencjami, wykazały się zwinnością i szybkością. Ćwiczyły z zaangażowaniem i poświęceniem – prezentowały sportową postawę. Wszystkie dzieci zasłużyły na fanfary i medale. Paniom nauczycielkom, które na co dzień pracują z dziećmi, dziękujemy za udział i przygotowanie przedszkolaków.

DSCN2539

Czytaj więcej: SPARTAKIADA PRZEDSZKOLAKA

CHOINKA

Święta coraz bliżej więc świąteczny nastrój zapanował również u Małych Odkrywców. Najważniejszym punktem naszej sali stała się teraz przystrojona przez nas, pachnąca choinka.

IMAG1767

DZIEŃ MISIA

Jako , przecież mali jeszcze odkrywcy, nie mogliśmy zapomnieć o jednym z ważniejszych, dla Nas i naszych pluszowych przyjaciół, dni w roku. Hucznie obchodziliśmy Dzień Misia!!!

IMAG1723

IMAG1725

IMAG1727

IMAG1729

IMAG1731

IMAG1732

ZERÓWKOWE ANDRZEJKI

Jak widać wszyscy są zadowoleni ze swoich wróżb z wosku i przepowiedni po naszych Andrzejkach.

IMAG1743

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis