Lekkoatletyka
Logo szkoly

Lekkoatletyka

MISTRZOSTWA WAŁBRZYCHA W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM

1

Dużym sukcesem zakończył się występ sportowców z naszej szkoły. We wtorek,24.04.2018, na obiektach lekkoatletycznych przy naszej szkole, brali udział w Mistrzostwach Wałbrzycha w czwórboju.

Czytaj więcej: MISTRZOSTWA WAŁBRZYCHA W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM

DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

oleśnica
Dużym sukcesem zakończył się występ młodych biegaczy z naszej szkoły. W sobotę, 7.04.2018 w Oleśnicy, brali oni udział w finałach dolnośląskich w drużynowych biegach przełajowych. Pogoda dopisała, dzieci z zapałem przystąpiły do rywalizacji.

Czytaj więcej: DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

TRÓJBÓJ LEKKOATLETYCZNY - FINAŁ

drużyny SP 26

W środę, 14.06.2017 w Świdnicy został rozegrany finał strefy wałbrzyskiej w trójboju klas I – IV. Podobnie jak w Wałbrzychu, nasi zawodnicy nie dali szans innym reprezentacjom aż w trzech kategoriach. Zwyciężyły reprezentacje klas II, III, IV. Składy drużyn:

Czytaj więcej: TRÓJBÓJ LEKKOATLETYCZNY - FINAŁ

WSPÓŁZAWODNICTWO KLAS III

drużyna klas III

W czwartek, 22.03.2018, dziewczynki i chłopcy z klas trzecich zajęły I miejsce drużynowo w zawodach sportowych. W skład zespołu wchodziło sześć dziewczynek i sześciu chłopców. Dzieci startowały w ośmiu różnych konkurencjach. Rywalizacja była zacięta. Na starcie stawiły się reprezentacje wszystkich wałbrzyskich szkół. 

Skład drużyny: Hania Daraż, Sara Szymeczek, Julia Dziurzyńska, Oliwia Janiszewska, Natalia Błaszczak, Wiktoria Kołaczyńska, Tomek Rumijewski, Filip, Karpiński, Maksymilian Pięta, Kamil Chadzikonstandinu, Natan Dudek, Tymek Kokoszka.
Gratuluję całej drużynie. Hanna Kotynia

ag

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis