KSIĄŻKI DLA BIBLIOTEKI
Logo szkoly

KSIĄŻKI DLA BIBLIOTEKI

Zdjęcie-1087W czasie Festynu Rodzinnego w dniu 3 czerwca 2017 roku miała miejsce zbiórka darów do biblioteki szkolnej. Zebrano około 50 egzemplarzy książek poszukiwanych serii takich jak: "Koszmarny Karolek ", "Zaopiekuj się mną", "Nela mała reporterka", "Dziennik cwaniaczka", "Tomek Łebski " oraz kilka komiksów i innych ciekawych ksiażek, np. "Klub latających ciotek " czy też " Narodziny gwiazdy - Robert Lewandowski". Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy.
Lista ofiarodawców:


Jan Salamonowicz
Mateusz Kondracki
Michał Kondracki
Kajetan Golczak
Julia Malcher
Maja Matusiewicz
Wiktoria Czech
Weronika Twardijewicz
Mikołaj Hypki
Weronika Sobańska
Julia Sobańska
Julia Wawrzak
Wiktoria Wierzbicka
Karolina Schabowicz
Krzysztof Olejarnik
Julia Piksa
Wanda Jonek
Weronika Grobarczyk

 red. E. Woźny-Nowak

ag

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis