SPOTKANIE Z PISARKĄ
Logo szkoly

SPOTKANIE Z PISARKĄ

P9270168

27 września 2017 uczniowie klas 7a i 7b uczestniczyli w wyjątkowym spotkaniu z Ewą Nowak - pisarką, terapeutką, pedagogiem. Pani Ewa w humorystyczny sposób opowiadała młodym ludziom o tym, iż każdy z nas - pomimo wielu kompleksów - jest wartościowym człowiekiem i może kiedyś stać się twórcą kultury. Uczniowie zadali pisarce wiele pytań o jej życie, twórczość, ispiracje, pasje. Ewa Nowak współpracuje z pismami „Cogito”, „Victor Gimnazjalista”, „Victor Junior”, „Trzynastka”, „Sens”. W 2002 roku ukazała się jej pierwsza powieść – Wszystko, tylko nie mięta, której fragmenty znajdują się w podręczniku do języka polskiego do klasy 7. Piętnastoletni dorobek pisarki to około 50 tytułów na rynku wydawniczym.

P9270147

"Książki tej autorki cechuje intelektualny humor połączony z celnością opisywania rzeczywistości. Misja Ewy Nowak polega na stawianiu pytań i pozwalaniu bohaterom odpowiadać na nie po swojemu. Jej twórczość wyróżnia się głębią psychologiczną i wielowymiarowością postaci, również tych drugoplanowych". ag

więcej na stronie pisarki: http://www.ewanowak.com 

P9270148

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis