DZIEŃ PATRONA W DNIU ŚWIĘTA KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ
Logo szkoly

DZIEŃ PATRONA W DNIU ŚWIĘTA KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

KEN 2017

W piątek, 13. 10. nasza szkoła kolejny raz obchodziła dwa święta jednego dnia. Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 nosi imię KEN, dlatego obie uroczystości uczczone są jedną akademią. 

Uroczystość podzielona została na dwie części. W pierwszej uczniowie zaprezentowali historię Komisji Edukacji Narodowej, natomiast druga miała charakter artystyczny. Przepięknie swój talent konferansjerski zaprezentowali uczniowie klasy III a gimnazjum. Hania, Zuzia, Milena, Szymon sprawnie poprowadzili program. Dodatkowo Szymon, Patryk i szkolny chór Gaudeo pod dyrygenturą pani Agnieszki Skiruchy uświetnili akademię artstycznymi występami. Nie można również pominąć pięknych solowych występów uczennic z klas III e i III f.

Zaproszeni goście, Panie Dyrektor, Grono Pedagogiczne i wszyscy Uczniowie szkoły z uwagą i radością słuchali recytacji i piosenenek.
Dzień KEN, popularnie nazwany Dniem Nauczyciela minął w naszej szkole dostojnie i uroczyście.
Dziękujemy Gościom za to, że zechcieli w tym dniu świętować z nami, Uczniom za wzorową postawę i opiekunkom, pani Agnieszce Skirusze i Annie Nahoreckiej za przygotowanie programu.
A.N.

IMG 20171013 093537

ag

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis