DOGONIĆ MARZENIA, CZYLI SPOTKANIE Z AGNIESZKĄ STEUR
Logo szkoly

DOGONIĆ MARZENIA, CZYLI SPOTKANIE Z AGNIESZKĄ STEUR

steur2

W czwartek 1 marca w naszej szkole odbył się wieczór autorski Agnieszki Steur – pisarki, dziennikarki, felietonistki, nauczycielki i polonistki, a przede wszystkim otwartego i serdecznego człowieka. Pisarka pochodzi z Wałbrzycha, na co dzień mieszka w Holandii, gdzie pisze swoje książki i regularnie spotyka się z rodzicami , prowadząc wykłady na temat wielojęzycznego wychowania. Od lat również redaguje blog o tematyce emigracyjnej i kulturalnej „Emigrantka”.

   Agnieszka od zawsze marzyła o tym, żeby pisać książki. Jej trzytomowa powieść pt. „Wojna w Jangblizji” i inne utwory to dowód na to ,że marzenia, nawet te najskrytsze, zawsze się spełniają iże nie ma rzeczy niemożliwych. W przeddzień wieczoru autorskiego pisarka rozmawiała z uczniami naszej szkoły o swojej twórczości i przekonywała do tego,żeby czytać , bo „kto czyta książki, ten żyje podwójnie”. SAF

ag

IMAG0196

steur

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis