WIZYTA BISKUPA I. DECA
Logo szkoly

WIZYTA BISKUPA I. DECA

Dziś w naszej szkole gościliśmy Biskupa Diecezji Świdnickiej ks. Ignacego Deca, który od kilku dni odwiedza parafie Dolnego Śląska.

 Księdza Biskupa powitali uczniowie nauczania wczesnoszkolnego, którzy wystąpili z piosenką „Święty uśmiechnięty” z repertuaru zespołu Arka Noego oraz ulubioną piosenką Papieża Jana Pawła II – „Barka”. W programie muzycznym wystąpił również chór szkoły podstawowej pod kierunkiem P. Golczaka. Gimnazjaliści przedstawili pantomimę na temat życia Chrystusa przygotowaną przez uczniów kl. III E i ks. Arkadiusza. Została również wyświetlona prezentacja zdjęć ukazująca życie codzienne szkoły, a uczniowie kl. II a, zapoznali dostojnych Gości z zasadami funkcjonowania ZSzOI jako szkoły ukierunkowanej na integrację uczniów zdrowych i niepełnosprawnych, szkoły rozwijającej pasje i pielęgnującej talenty, dbającej o bezpieczeństwo oraz komfort nauki, oferującej atrakcyjne propozycje spędzania wolnego czasu (UW)

 

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis