"RAZ NA CZTERY LATA ZUCH SIĘ STAJE PĘPKIEM ŚWIATA"
Logo szkoly

"RAZ NA CZTERY LATA ZUCH SIĘ STAJE PĘPKIEM ŚWIATA"

bal 2

Ten szczególny dzień dla wszystkich zuchów przypada 29 lutego. I jak na IMIENINY ZUCHA przystało, nie obyło się w Hufcu Ziemi Wałbrzyskiej bez gości, prezentów i wspaniałej zabawy.


Ponad 150 najmłodszych członków Hufca wzięło udział w spotkaniu, które rozpoczęło się, jak każdy wielki bal, polonezem. Potem były zabawy i konkursy na wesoło. Każdy z uczestników mógł się wykazać sprawnością, sprytem i refleksem. Nie zabrakło elementów integracyjnych, a chętni pokazali umiejętności tańca limbo. Część zajęć przygotowali uczestnicy Kursu Przewodnikowskiego – szkolenia dla liderów grup. Szeroki uśmiech na twarzach zuchów wywołały balony, które były jednym z elementów zabawy. Księżniczki, kotki, policjanci, rycerze i piraci bawili się wyśmienicie. W kolorowych, wymyślnych strojach pojawili się nie tylko solenizanci, ale też kadra gromad zuchowych.
Na zakończenie każdy zuch otrzymał drobny upominek. A już w najbliższą sobotę nasi "Milusińscy" wybierają się na Wyprawę Polarną do Sosnówki, gdzie czeka ich radosne spotkanie ze Smerfami. D. Turzańaka ag

bal6

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis