„BARWY JESIENI” cykliczny konkurs plastyczny
Logo szkoly

„BARWY JESIENI” cykliczny konkurs plastyczny

7 listopada w naszej szkole odbył się konkurs pod patronatem Ośrodka Społeczno- Kulturalnego SM „Podzamcze”, który był także fundatorem nagród dla laureatów i upominków dla wszystkich uczniów biorących udział w plastycznej zabawie. W zabawie wzięło udział 20 uczniów, którzy za zadanie mieli namalować kolorową, polską jesień. Wybór był bardzo trudny – prace były piękne i kolorowe i każda z nich zachwyciła jury. Przyznano więc nagrody bez podziału na miejsca. Nagrodzeni zostali uczniowie: z klasy pierwszej – MARYSIA KAZIUK – 1 a, MAJA ŻYWICZYŃSKA- 1c, AURELKA SZEWCZYK – 1c, 
Kasy drugie – FILIP KARCZEWSKI – 2 b, ALICJA PARASIEWAS – 2a, JULIA MAJERSKA – 2a 
Klasy trzecie- NATASZA GUGAŁA – 3f, ZUZANNA GREISS- 3c i ALEKSANDRA WALCZAK- 3e.  Gratulacje!
 
DSCN1358 
 
DSCN1361
 
DSCN1363
 
DSCN1365
 
DSCN1375
 
DSCN1376
 
DSCN1377
 
DSCN1394
 
Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis