Ważne wydarzenia 4
Logo szkoly

Ważne wydarzenia 4

OBCHODY ŚWIATOWEGO DNIA NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

Uczniowie orzeczeni do kształcenia specjalnego z opiekunem Ewą Pietraszko wzięli udział w Sportowym Turnieju Integracyjnym. Zmagania sportowe poprzedzało oglądniecie przedstawienia teatralnego i wystawy fotograficznej. Potem dzieci w swoich drużynach pod opieką wolontariuszy, rehabilitantów i uczniów ze starszych klas brali udział w różnych grach i zabawach sportowych. Każdy z uczestników miał okazję zdobywać cenne punkty dla swojej drużyny. Każdy uczeń był zwycięzcą i doskonale sprostał wyznaczonym zadaniom. Sportowe ekipy wspomagali kolorowi kibice. Radości i zabawy było, co nie miara. Dziękujemy za atrakcje sportowe, wspaniałą zabawę i nagrody. Do miłego spotkania za rok. 

DSCN6158male

 

Galeria wkrótce 

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis