19 marca SPARTAKIADA MALUCHA
Logo szkoly

19 marca SPARTAKIADA MALUCHA

19 marca w naszej szkole ZSI z oddziałami integracyjnymi gościliśmy cztery przedszkola: Pierwsze Niepubliczne Przedszkole z ul. Hetmańskiej, Integracyjne Przedszkole Samorządowe nr 17 z Piaskowej Góry, Przedszkole nr 14 "Bajkowa Chatka" z ul Wieniawskiego, Niepubliczne Przedszkole "Stokrotka" z ul Grodzkiej i nasz oddział przedszkolny. Małych gości, nauczycieli przywitały Pani Dyrektor Bożena Kruszyńska, pani Elżbieta Bujak i Pani Renata Panaś, która prowadziła spartakiadę. Na sali gimnastycznej pod opieką nauczycieli, uczniów klas 1-3 odbyły się sportowe zabawy. Jak przystało na prawdziwych sportowców była wspólna rozgrzewka w rytm muzyki. Potem odbyły sie prezentacje pięciu sportowych drużyn przy głośnych oklaskach kibiców i nauczycieli. Konkurencje sprawnościowe dały maluchom dużo emocji i radości, każdy mógł sprawdzić swoje umiejętności, popisać sie sprytem i zręcznością. Nad prawidłowym wykonywaniem zadań czuwała Pani sędzina. By umilić wspólnie spędzany aktywnie czas dzieci mogły posłuchać wierszy i piosenek przygotowanych przez uczniów naszej szkoły. Po przeliczeniu zdobytych punktów oczywiście wszystkie dzieciaki były zwycięzcami. Każdy mały sportowiec i ich opiekun dostał pamiątkowy medal i słodkie upominki. Wszyscy bawili się wspaniale. Dziękujemy za wspólną zabawę, za przyjęcie zaproszenia przez przedszkola, za przygotowanie spartakiady nauczycielom: Pani Renacie Panaś, Urszuli Walczyk, Ewie Wesołowskiej, Alicji Grądalskiej, Iwecie Gugale, Panu Frankowi za oprawę muzyczną.

DSCN6708maleDSCN6732male

Galeria wkrótce 

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis