„Bezpieczne Podzamcze"
Logo szkoly

„Bezpieczne Podzamcze"

19 maja 2014 odbyło się w naszej szkole podsumowanie konkursu plastycznego „Bezpieczne Podzamcze". Koordynatorami plastycznej zabawy była Pani Anna Krajewska nauczycielka ze Szkoły Podstawowej nr 21, Pani Elżbieta Polewska ze Wspólnoty Samorządowej Podzamcze i Ewa Pietraszko nauczycielka ZSI, które przygotowały wernisaż.  Nagrody i wyróżnienia wręczał Prezydent Miasta Wałbrzycha Roman Szełemej.  Laureatami konkursu z naszej szkoły zostały uczennice: w kategorii klas 0 – 1 I miejsce Natalia Kmak, II miejsce Hania Sobol prace wykonane zostały pod kierunkiem Pani Anety Janiszewskiej i Ewy Pietraszko, II miejsce Maja Godzisz z SP 21. W kategorii klas drugich i trzecich - I miejsce zdobyła Aleksandra Jugiewicz opiekun artystyczny Pani Iweta Gugała, II miejsce Laura Stojowska opiekun Pani Urszula Walczyk, wyróżnienie dla Agnieszki Redo – opiekun artystyczny Pani Ania Walewska.  Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 

DSCN6819DSCN6820DSCN6821DSCN6823DSCN6824DSCN6822

 

 

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis