PROGRAM EDUKACYJNY „ŚNIADANIE DAJE MOC”

PROGRAM EDUKACYJNY „ŚNIADANIE DAJE MOC”

Jak co roku uczniowie klas najmłodszych brali udział w edukacyjnej akcji zdrowotnej. Bo już każdy, nawet najmłodszy pamięta, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu mamy energię do nauki, lepiej koncentrujemy się podczas lekcji i mamy siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień! Dzieci wspólnie z nauczycielami przygotowywały piękne kolorowe kanapki ze swoich ulubionych produktów.  Po wspólnym posiłku, owocowymi szaszłykami, zdrowymi kanapkami uczniowie poczęstowali pracowników szkoły. Nie zapomnieliśmy też o naszych starszych kolegach i koleżankach, którzy mogli podczas przerw odwiedzić nasze stoiska i zasmakować w przyciągających wzrok cudach kanapkowych, płacąc symboliczną złotówkę za zdrowe śniadanie. Zapach świeżych warzyw i owoców roznosił się po całej naszej szkole i klasach.

DSCN1276DSCN1277DSCN1278DSCN1280DSCN1281DSCN1282DSCN1285DSCN1287DSCN1288DSCN1290