PORTRET PANI JESIENI 2015

PORTRET PANI JESIENI 2015

PORTRET PANI JESIENI

25 listopada w Ośrodku Społeczno- kulturalnym w Spółdzielni mieszkaniowej Podzamcze odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego. Dzieci i opiekunowie mogli podziwiać na wystawie nie tylko prace laureatów, ale i te wyróżnione wystawą.  Wśród wyróżnionych i nagrodzonych prac znaleźli się uczniowie naszej szkoły. Portrety Pani jesieni zostały wykonane pod kierunkiem pani Ewy Pietraszko.  Laureaci: Sebastian Ciesielski klasa druga f I miejsce, Szymon Kwiatkowski klasa trzecia e I miejsce, Weronika Ponikowska klasa trzecia II e miejsce, Maja Matusiewicz klasa I f III miejsce. Wyróżnienia: klasa I f – Ewa Goliszewska, Michał Kolej, Szymon Kalina, klasa II F – Artur Michalak, Mateusz Stachowiak, Wiktoria Tyborska, klasa III e –Maja Twardowska, Klaudia Żmuda, Antosia Bąk.

Serdecznie gratulujemy sukcesów.

DSCN1351DSCN1356DSCN1358DSCN1361DSCN1365DSCN1369DSCN1372DSCN1376