NASI GIMNAZJALIŚCI ZNAJĄ HISTORIĘ SWOJEGO MIASTA I REGIONU
Logo szkoly

NASI GIMNAZJALIŚCI ZNAJĄ HISTORIĘ SWOJEGO MIASTA I REGIONU

Konkursu Wiedzy o Wałbrzychu i Regionie

     Uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w XXI edycji Konkursu Wiedzy o Wałbrzychu i Regionie organizowanym przez Gminny Zespół Szkół nr 2. W tej edycji konkurs organizowany był pod hasłem: 70 lat polskiego Wałbrzycha.

Celem konkursu było rozwijanie wiedzy o historii Wałbrzycha i regionu, jego kulturze i związkach z kulturą narodową a także prezentowanie regionu, jego walorów i cech wyróżniających.
Uczestniczyliśmy w konkursie wiedzy i konkursie plastycznym.
W konkursie wiedzy reprezentowali szkołę uczniowie klas III gimnazjum: Aleksandra Bardowska (3e), Alicja Smolicka (3e) oraz Wojciech Stefaniak (3a). Na konkurs plastyczny swoje prace przygotowali uczniowie klasy I a: Weronika i Szymon Mielczarek.
Zebraliśmy laury w dwóch kategoriach.
Alicja Smolicka zajęła I miejsce w konkursie wiedzy.
Wojciech Stefaniak zajął II miejsce w konkursie wiedzy.
Weronika Mielczarek zajęła I miejsce w konkursie plastycznym.
Szymon Mielczarek zajął II miejsce w konkursie plastycznym.
Gratulujemy uzyskanych sukcesów!
Za część dotyczącą konkursu wiedzy odpowiedzialni za przygotowanie uczniów byli pani Renata Staniec i pan Grzegorz Marszałek, natomiast prace plastyczne przygotowywane były pod kierunkiem pani Ewy Maduch. ag

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis