WIELKI SUKCES ŁUKASZA
Logo szkoly

WIELKI SUKCES ŁUKASZA

 

10 listopada 2016 roku uczeń klasy Ia gimnazjum – ŁUKASZ KOWALSKI odebrał w Muzeum Niepodległości w Warszawie dyplom oraz nagrodę za zajęcie II miejsca w POLSCE w Ogólnopolskim Konkursie „Niepodległa. Tradycja w zderzeniu ze współczesnością”. Celem organizowanego przez Muzeum konkursu było zapoznanie młodego pokolenia z problematyką odzyskania i obrony przez Polskę niepodległego bytu oraz ukazanie różnych form obchodów rocznicy odzyskania niepodległości.

Łukasz w ramach konkursu przygotował prezentację multimedialną „Niepodległość w świadomości młodych”, którą to wywalczył tak zaszczytne II miejsce. Wielkie brawa i ogromne gratulacje dla Łukasza!
Opiekunem merytorycznym i towarzyszką w wyprawie do Warszawy była Pani Renata Staniec. RS

ag

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis