XXII EDYCJA KONKURSU WIEDZY O WAŁBRZYCHU I REGIONIE

XXII EDYCJA KONKURSU WIEDZY O WAŁBRZYCHU I REGIONIE

Konkurs-Wałbrzych

25 listopada 2016 roku w Gminnym Zespole Szkół nr 2 w Wałbrzychu odbyła się już XXII edycja regionalnego KONKURSU WIEDZY O WAŁBRZYCHU I REGIONIE „Z pasją o przeszłości”.

Celem konkursu jest rozwijanie wiedzy uczniów o historii miasta Wałbrzycha i regionu a także rozwijanie wiedzy o kulturze regionu i jego związkach z kulturą narodową.
Na konkurs składały się jak co roku – KONKURS WIEDZY ogólnej o Wałbrzychu i regionie oraz zorganizowany po raz pierwszy w tym roku KONKURS FOTOGRAFICZNY, którego przedmiotem były autorskie fotografie, których tematyka wiązała się z tytułem konkursu „Z pasją o przeszłości”.

W KONKURSIE WIEDZY nasza uczennica KAMILA OŻÓG z klasy III b wywalczyła I miejsce, natomiast LAURA CEBULA uczennica klasy IIe wywalczyła I miejsce w KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM.
Serdecznie gratulujemy tak wysokich lokat i życzymy dalszych sukcesów!
Opiekunem merytorycznym konkursu była P. Renata Staniec. (RS)ag