POTRÓJNY SUKCES TEATRZYKÓW W ŻAROWIE
Logo szkoly

POTRÓJNY SUKCES TEATRZYKÓW W ŻAROWIE

W dniach 11-12 grudnia w Żarowie odbył się XXII Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych. W przeglądzie wystąpiło 210 aktorów ze szkół podstawowych i gimnazjów z Żarowa, Wałbrzycha, Kamiennej Góry, Boguszowa Gorc, Świdnicy i Jeleniej Góry. Spektakle oceniało jury w składzie: przewodniczący – Pan Grzegorz Stawiak, Pani Joanna Chojnowska i Pani Małgorzata Kluska.

Wyniki końcowe XXII Przeglądu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych

kategoria szkoły podstawowe klasy I-III:
II miejsce - Teatrzyk KLEKSIK -  PSP nr 26 w Wałbrzychu

kategoria gimnazja:
I miejsce"Bez komentarza" za przedstawienie " Kto zabrał mi skrzydła?"
II miejsce -"Bez komentarza" za przedstawienie " A może nadrobić, wyrobić, przerobić by ją?"
Serdecznie gratulujemy!

ag

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis