KONKURS WIEDZY O RUCHU DROGOWYM
Logo szkoly

KONKURS WIEDZY O RUCHU DROGOWYM

Konkurs Wiedzy o Ruchu Drogowym 3

W dniach 02-03 czerwca w ZSzOI w Wałbrzychu we współpracy ze Szkołą Jazdy Grzegorz Drzewiecki przeprowadzony został egzamin na kartę rowerową, wynikiem czego trzydzieścioro uczniów naszej szkoły już przed wakacjami będzie mogło w sposób bezpieczny korzystać z tej wspaniałej formy aktywności, jaką jest  jazda na rowerze. Jednym z etapów przygotowawczych do tegoż egzaminu był Konkurs Wiedzy o Ruchu Drogowym. W tym miejscu chcieliśmy podziękować współorganizatorom i jednocześnie fundatorom wspaniałych nagród: Wojewódzkiemu Ośrodkowi Ruchu Drogowego oraz Szkole Jazdy Grzegorz Drzewiecki.

Konkurs Wiedzy o Ruchu Drogowym 2

Z ponad stu uczestników wyłoniono trójkę zwycięzców. III miejsce zajęła uczennica Milena Beniowska, która otrzymała w nagrodę okazałą hulajnogę. Na II miejscu uplasowała się Hanna Majcherczyk, która mogła cieszyć się ze zdobycia nowoczesnej deskorolki. Główną nagrodę którą stanowił wspaniały rower wywalczyła uczennica Ada Stawiarz. Nagrody zostały wręczone zwycięzcom przez panią dyrektor Bożenę Kruszyńską oraz pana Grzegorza Drzewieckiego dzień później 4 czerwca podczas festynu rodzinnego zorganizowanego przez naszą szkołę. Wszystkim zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz wspaniałej zabawy z wykorzystaniem zdobytych nagród! P.Golczak ag

Konkurs Wiedzy o Ruchu Drogowym 1

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis