PIĄTKI LEKKOATLETYCZNE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH - I RZUT
Logo szkoly

PIĄTKI LEKKOATLETYCZNE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH - I RZUT

1 17 medali zdobyli lekkoatleci w I rzucie tegorocznych piątków lekkoatletycznych. Na zawody wybraliśmy się dużą , 30-osobową grupą. Dzieci startowały w dwóch konkurencjach z, a najlepsze 10 w każdej konkurencji zdobywały punkty dla szkoły. Jak zwykle, dziewczynki okazały się najlepsze w Wałbrzychu. Po I rzucie zajmujemy II miejsce drużynowo.

Medale zdobyli:
Srebrne: Agata Byra (rzut piłką), Monika Turlińska (skok w dal), Konrad Korba ( bieg na 1000m)
Brązowe: Ola Nachman (bieg na 60m), Monika Turlińska (bieg na 300m), Agata Zienkowicz (skok w
dal), Nikola Łuczak (bieg na 600m)
W zawodach wystartowała rekordowa liczba szkół – 9, a w każdej konkurencji rywalizowało 40 -60 zawodników. Dziękuję wszystkim za udział w zawodach i proszę, o dalszy udział w zajęciach koła sportowego. Hanna Kotynia

ag

3

5

6

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis