PIĄTKI LEKKOATLETYCZNE SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH - II RZUT
Logo szkoly

PIĄTKI LEKKOATLETYCZNE SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH - II RZUT

Piątki Gimnazjum dziewczynki

        10 medali zdobyli lekkoatleci w II rzucie piątków lekkoatletycznych. W zawodach wzięło udział 24 dziewcząt i chłopców z klas I –II gimnazjum. Dzieci startowały w dwóch konkurencjach , a najlepsze 10 w każdej konkurencji zdobywały punkty dla szkoły. Jak zwykle, dziewczynki okazały się najlepsze w Wałbrzychu. Po II rzucie zajmujemy II miejsce drużynowo.

Medale zdobyli: 

Złote:

Ada Polerowicz , (skok w dal i bieg na 60m),
Jakub Kanik (pchnięcie kulą),

 Srebrne:

Emilia Salwa (bieg na 300m),
Darek Tercki (skok w dal),
Kamil Misek (bieg na 60m),

 Brązowe:

Martyna Baryła (skok w dal i bieg na 300m),
Natalia Nowakowska (bieg na 600m),
Wiktoria Wierzbicka (bieg na 60m).

           Pozostali zawodnicy: Emilia Ewiak, Paulina Stańczak, Amelia Wierzbowska, Natalia Sławińska, Justyna Szczepaniak, Julia Warchał, Ola Brzyska, Jakub Flieger, Oskar Wiśniewski, Piotr Nowotnik, Kamil Szproch, Woźniak

Hanna Kotynia

ag

skok w dal-Ada i Martyna

600m-Natalia Nowakowska

pchnięcie kulą-Kuba

 60m-Ada i Wiktoria

300m-Martyna i Emilka

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis