BIEGI PRZEŁAJOWE WROCŁAW W RAMACH PROGRAMU LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO
Logo szkoly

BIEGI PRZEŁAJOWE WROCŁAW W RAMACH PROGRAMU LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO

biegi przełajowe Wrocław

Przy pięknej pogodzie, na bardzo dobrze przygotowanych trasach, biegali młodzi sportowcy. Byli oni podzieleni na dwie grupy wiekowe. Dzieci z klas III-IV startowały w biegu na 600m, a dzieci z klas V-VI w biegu na 800m. Start uważam za udany; naszym celem było pobiec według swoich możliwości i dobrze się bawić.

W zawodach brali udział: Ania Banach, Kamila Świdnicka, Wiktoria Jankowicz, Martyna Biarda, Alicja Jagodzińska, Andżelika Lewandrowska, Julia i Mikołaj Marzec, Justyna Muzyka, Aleksandra Nachman, Iza Pisarczyk, Michał Nogawka i Marysia Ulewicz. Hanna Kotynia ag

bieg 600m Alicja

start 600m

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis