TRÓJBÓJ LEKKOATLETYCZNY
Logo szkoly

TRÓJBÓJ LEKKOATLETYCZNY

trójbój kl I-II 2
Wkrótce wakacje, a dzieci nadal startują w zawodach lekkoatletycznych. W dniach 7-8 czerwiec na boisku lekkoatletycznym przy naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Wałbrzycha klas I – IV w trójboju . Dzieci startowały w trzech konkurencjach: biegu na 60m, skoku w dal i rzucie piłeczką palantową. W każdej drużynie startowało 10 dzieci: 5 dziewczynek i 5-ciu chłopców. Nasze dzieci wypadły wspaniale i wszystkie stanęły na podium:


Klasa I – II miejsce: Maja Nikolen, Kinga Kotecka, Zosia Kargol, Kinga Łygan, Weronika Twardijewicz, Kamil Chadzikonstandini, Natan Dudek, Oskar Wieczorek, Oskar Marczewski, Tymoteusz Kokoszko
Klasa II – I miejsce: Nadia Wiśniewska, Oliwia Włodarczyk, Kornelia Stokłosa, Zuzia Policht, Marysia Szełemej, Wojtek Kuśtak, Marszałek, Miłosz Zalewski, Hubert Korościuk, Oskar Pietrus
Klasa III – I miejsce: Wiktoria Jankowicz, Martyna Surmiak, Kamila Świdnicka, Maja Twardowska, Kornelia Antczak, Adam Czornij, Miłosz Sokołowski, Kacper Zatryb, Szymon Marczuk, Oskar Sudora
Klasa IV – II miejsce: Weronika Satora, Iza Pisarczyk, Andżelika Lewandrowska, Marysia Ulewicz, Martyna Augustyn, Oktawian Greiner, Dawid Twardijewicz, Mikołaj Pers, Tymek Śliwakowski, Grzesiu Tchorowski.
Dziękuję wszystkim zawodnikom za wspaniałą walkę o jak najlepsze wyniki. Hanna Kotynia ag

trójbój kl I trójbój kl IItrójbój kl IIItrójbój kl III-IVtrójbój kl IV 1

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis