Finały zawodów Lekkoatletyka dla każdego w Spale
Logo szkoly

Finały zawodów Lekkoatletyka dla każdego w Spale

Troje uczniów z naszej szkoły reprezentowało Wałbrzych i Dolny Śląsk w finale Polski południowej w Spale. W zawodach brało udział 700 zawodników i zawodniczek z 14-stu województw. Naszą szkołę reprezentowali: Agata Byra i Jakub Kanik w pchnięciu kulą, a Ada Polerowicz w wieloboju drużynowym. Zdobyli oni łącznie 5 medali: 4 złote – Ada Polerowicz i 1 brązowy – Jakub Kanik.

Ada Polerowicz była najlepszą zawodniczką drużyny gimnazjalnej. Po długiej przerwie spowodowanej kontuzją, zaledwie 3 miesiące temu, wróciła do uprawiania lekkiej atletyki a już bardzo mocno poprawiła swoje rekordy życiowe w skoku w dal i biegach na 60 i 200metrów.

Gratuluję wszystkim zawodnikom - Hanna Kotynia. (HR)

 Ada Polerowicz z drużyną.

Medaliści Olimpijscy Ambasadorami projektu LDK

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis