Lekkoatletyka SP

Lekkoatletyka SP

Bardzo dużym sukcesem zakończył się wyjazd do Oleśnicy na Mistrzostwa Dolnego Śląska w biegach przełajowych. Zawody odbyły się przy dosyć chłodnej pogodzie, ale nikt nie narzekał. Zawodnicy byli odpowiednio ubrani, a trasy dobrze przygotowane. Od pierwszego, bardzo udanego biegu najmłodszych dziewczynek atmosfera w drużynie była bardzo dobra, wszyscy zawodnicy wspierali się i kibicowali sobie nawzajem. W poszczególnych biegach startowała bardzo duża liczba zawodników, rekordowa - 202 w biegu dziewcząt z klas V-VI SP. Najlepiej wypadły dziewczynki z podstawówki, zajęły II miejsce drużynowo na 29 startujących szkół. W kolejności następne były gimnazjalistki - V miejsce. Gimnazjaliści uplasowali się na VI miejscu, a chłopcy z podstawówki na VII miejscu. W poszczególnych biegach najlepsi to:

Szkoła Podstawowa:
Emilia Salwa - IV miejsce Maja Komandowska - V miejsce Mateusz Ciupiński - VII miejsce Ania Kieroń - XII miejsce Agata Kowalska - XV miejsc