MISTRZOSTWA SZKÓŁ W SZACHACH - POWIAT WAŁBRZYSKI 2015/2016
Logo szkoly

MISTRZOSTWA SZKÓŁ W SZACHACH - POWIAT WAŁBRZYSKI 2015/2016

We wtorek 15.03.2016 roku nasi NAJLEPSI SZACHIŚCI reprezentowali szkołę na zawodach międzyszkolnych, które odbyły się w Aqua Zdroju. Rozgrywki odbyły się w trzech kategoriach: Igrzyska Młodzieży Szkolnej, Gimnazjada i Licealiada.

Nasza reprezentacja Szkoły Podstawowej w składzie: 1. B.Smukowski 2.K. Matyka 3. K.Popiel 4. N. Jachwan - zajęła II miejsce i uzyskała awans do kolejnych rozgrywek, które odbędą się na początku kwietnia w Żarowie. Tuż za podium na czwartym miejscu uplasowała się nasza druga drużyna (SP 26 II) w składzie: 1. M. Stabrowski 2. K. Warzecha 3. A. Stabrowski 4. W. Pomykała. Tak dobry wynik drugiej drużyny bardzo mocno nas cieszy, ponieważ był to pierwszy poważny występ dla wszystkich reprezentujących ją zawodników. Wyniki Turnieju 

W kategorii Gimnazjada nasza drużyna w składzie: 1. J. Matyka 2. A. Wilk 3. Sz. Mielczarek 4. A. Kowalska - zajęła I miejsce!!! Nasi zawodnicy byli Najlepsi - co udowodnili wygrywając wszystkie partie na wszystkich szachownicach. Podbnie jak ich Młodsi Koledzy wywalczyli awans do kolejnych rozgrywek (w Żarowie). Wyniki Turnieju  (HR)

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ Z ZAWODÓW

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis