MISTRZOSTWA WAŁBRZYCHA W SZACHACH SZYBKICH 2016
Logo szkoly

MISTRZOSTWA WAŁBRZYCHA W SZACHACH SZYBKICH 2016

W sobotę 23 kwietnia odbyły się w Starej Kopalni - Mistrzostwa Miasta Wałbrzycha w Szachach Szybkich. W imprezie wzięło udział 34 zawodników. Naszą szkołę reprezentowało wielu uczniów. Najwyższą lokatę uzyskał Bartosz Smukowski. Zajął on 12 miejsce w klasyfikacji generalnej. Na duże słowa uznania zadługuje uczeń I klasy SP 26 - Marcel Karpiński. Był on najmłodszym uczestnikiem turnieju. Mimo młodego wieku uzyskał bardzo zadowalający wynik - 3pkt/9pkt.

Wyniki Turnieju

Serdecznie Gratulujemy Wszystkim naszym uczniom startu w tak poważnej imprezie. Życzymy kolejnych sukcesów. (HR)

Na zdjęciach najmłodszy reprezentant naszej szkoły - Marcel Karpiński.

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis